“काठमाडौं

नेपालमा सिने क्षेत्रका अभिनेत्रीहरु विविध का’रणले च’र्चामा आईरहन्छन् । कोहि नराम्रा काम वा आ’ लोचना हुने विवादिद कार्य गरेर भने कोहि राम्रा कामले च”र्चामा आउने गर्छन् । यस्तै सदाबहार चर्चामा रहिरहने नायिका हुन प्रीयंका कार्की ।”

“कहिले उनी प्रेमका कारण त कहिले अन्तरबार्ता र तस्बिर का कारण पनि चर्चामा आईरहन्छिन् ।यस्तैमा उनी पछि ल्लो समय आमा बन्ने भएका कारणले पनि चर्चामा छन् । आमा बन्न तम्तयार बनेको तस्विर सामाजिक संजालमा सार्बजनिक गरेपछी उनी चर्चामा मात्र रहिनन आलोचना र ट्रोलको सिकार समेत बन्न पुगिन् ।”

“यतिबेला उनले फेरि अर्को २ तस्वीरलाई समाजिक संजा लमा सार्बजनिक गरेकि छन् ।सार्बजनिक २ तस्विरमा अन्य गर्भवती आमा भन्दा उनी अलि भिन्न अवतारमा देखिएकी छन्।”

“यो अवतार पक्कै पनि कोरोनाले थलिएको आफ्नो करि यरमा चर्चाको राहत मिल्न पुगोस भन्नको लागि पनि गरिए को हो कि भन्न सकिन्छ । सार्बजनिक तस्विरमा उनले पेट मा रहेको आफ्नो सन्तानलाई जुस खुवाउदै गरेको देखिन्छ । एक अर्थमा को”रोना उनको लागि फापेको पनि भन्न सकिन्छ ।”

“आँखा झिम्क्याएको ईमोजी पेटमा बनाएर उनले आ’गन्तु क सन्तानलाई जुस खुवाउदै छिन् । तस्विरमा उनी आफू पनि खुशी देखिएकी छन् । सन्तान आगमन हुँदै गर्दा एउटा आमा खुशी हुनु त नौलो कुरा भएन ।”

“तर, उनले आगन्तुक सन्तानलाई देखाएको यो माया भने पक्कै पनि तारिफयोग्य छ । बाकी च’र्चा गर्ने कुरा तपाईं दर्शक तथा सुभचिन्तकको हातमा छ । जे होस, फेरि पनि अभिनेत्री प्रीयंका कार्की र आयुष्मान देशराज जोशीलाई बधाई तथा सुभकामना ।”

मेचि महाकाली

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय