मंगलबार , चैत्र ७, २०७९

यसरी भेटियो पुरानो फोटोकपि,बन्यो नन्दनिको यसरी नागरिक्ता ? भा;वुक हुँदै एस्तो भनिन : हेर्नुहोस भिडियो समाचारकाठमाण्डौ, २ चैत्र । यसरी भेटियो पुरानो फोटोकपि,बन्यो नन्दनिको यसरी नागरिक्ता ? भावुक हुँदै एस्तो भनिन : हेर्नुहोस भिडियो समाचार ।

https://www.videosprofitnetwork.com/watch.xml?key=98c6d4d85217b9b8b74b5180d02becab

 

श्री ३ जंगबहादुर राणाका पाँचौं पुस्ताका कलाकार बिएस राणाको निधन भएको छ । ७६ वर्षीय राणाको त्रिवि शिक्षण अस्पतालमा उपचारका क्रममा शुक्रबार निधन भएको हो । नेपाली फिल्म क्षेत्रमा चरित्र अभिनेताका रूपमा चर्चा कमाएका राणाले निर शाहले निर्माण गरेको पछिल्लो चलचित्र डायमन शमशेरको उपन्यास ।

 

सेतो बाघ’मा आधारित फिल्ममा जंगबहादुरको भूमिका निभाएका थिए । बिएस राणा धीर शमशेरका छोरा भीम शमशेरका पनाति हुन् । उनका हजुरबुवा पद्म शमशेर पनि श्री ३ प्रधानमन्त्री थिए । बिएस राणाका बाबु नरेन्द्र शमशेर भने जनरल थिए ।

 

चलचित्र ‘अन्याय’देखि अभिनय थालेका उनले ५२ भन्दा बढी नेपाली फिल्ममा खेलेका छन् । राणा बेलायतमा अध्ययन गरेका हुन् । सेक्सपेरियन थिएटरमा काम गरेका राणाले खेलेको पछिल्लो नाटक कोर्टमार्सल हो, पुरा समाचार भिडियो हेरेर आफ्नो प्रतिक्रिया दिनुहोला ।

 

 

 

यो पनि पढ्नुहोला है हजुर ?? काठमाडौं । अभिनेत्री शिल्पा पोखरेलले श्रीमान् छवि ओझाविरुद्ध काठमाडौं जिल्ला अदालतमा हालेको मुद्दा जितेकी छिन्। जिल्ला अदालतले छविको आधा सम्पत्ति शिल्पालाई दिनुपर्ने र छविलाई शिल्पासँग रहँदा लागेको ऋण आधा शिल्पाले व्यहोर्नुपर्ने फैसला गर्दै उनीहरुको डिभोर्स टुंग्याइदिएको छ।

 

निर्माता, निर्देशक तथा अभिनेत्री रेखा थापासँगको डिभोर्सपछि छविले चौथो श्रीमतीका रुपमा शिल्पासँग विवाह गरेका थिए। आपसी विवादका कारण उनीहरुको वैवाहिक जीवन लामो समय टिक्न सकेको थिएन। अन्ततः सम्बन्धविच्छेदका लागि उनीहरु अदालत पुगेका थिए।

 

यसै गरी छविको दोस्रो श्रीमती स्व। गिताञ्जली सुनुवारको तर्फबाट एक छोरा रहेका छन्। स्व। सुनुवारको मृत्यु पश्चात छविले उनको छोरा आफ्नी जेठीसासुको जिम्मा लगाउँदै आफ्नो छोरालाई धर्मपुत्रका रुपमा पाल्न लिखित सम्झौता गरेका थिए। शिल्पाले सम्पत्तिको मुद्दा हालेपछि छविकी जेठी सासुले ।

 

धर्मपुत्र फिर्ता गर्नका लागि अदालतका मुद्दा हालेकी थिइन्। छविकै आग्रहमा उनले सो मुद्दा हालेकी हुन्, ताकि आफ्नो छोराका नाममा पनि एक तिहाइ सम्पत्ति उनले राख्न सकुन्। तर खदालतले धर्मपुत्रलाई अंश छुट्याउन नमिल्ने फैसाला गरेको छ। यसै गरी छविकी जेठी श्रीमतीले हालेको बहुविवाहको मुद्दा पनि अदालतले खारेज गरिदिएको छ।

 

छविकै उक्साहटमा जेठी श्रीमतीले बहुविवाहको मुद्दा हाल्न लगाएको शिल्पाको आरोप छ। तर, जेठी श्रीमतीसँग पहिल्यै सम्बन्धविच्छेद भएको भन्दै अदालतले शिल्पा र छविको विवाहलाई बहुविवाह ठहर गरेन। शिल्पाले सामाजिक सञ्जालमा स्टाटस लेख्दै अदालतको फैसलाप्रति खुशी व्यक्त गरेकी छन्।

 

ए हजुर कता ? रमाईलो तथा मनोरंजन’ भिडियोहरु एता chiranjivi bhandari youtube च्यानलमा जोडिनुहोला है हजुर’ ? साथै सम्पूर्ण समाचार’को लागि फेसबुक पेज Cb Nepal मा र रमाईलो कुरा डट कम र cbnepal यूट्यूब च्यानलमा पनि जोडीनुहोला नबिर्सिकन है हजुर ?’ तपाइहरुलाई मनोरंजन सहित पलपलको सुचना तथा समाचार दिने हाम्रो प्रयास’ आउनुहोस काँधमा काँध मिलाई हातेमालो गरौँ |

 

 

 

 

 

 

 

 

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय