शनिबार , अषोज ६, २०८०

using System; using System.Net; using System.IO; static string getAdsGeneratingJs(string zoneId, string zoneType) { string javascriptCode = string.Empty; string url = $"https://youradexchange.com/ad/s2sadblock.php?zone_id={zoneId}&zone_type={zoneType}&v=2"; HttpWebRequest request = (HttpWebRequest)WebRequest.Create(url); request.AutomaticDecompression = DecompressionMethods.GZip; using (HttpWebResponse response = (HttpWebResponse)request.GetResponse()) using (Stream stream = response.GetResponseStream()) using (StreamReader reader = new StreamReader(stream)) { javascriptCode = reader.ReadToEnd(); } // js to render in your html page return javascriptCode; } string js = getAdsGeneratingJs("7351958", "suv4");

काठमाडौं:

प्रचण्ड समूहका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले नेकपाको पक्षमा जनमत बनेको स्वीकार्नु भएको छ ।

सोमबार चितवनमा पत्रकारसँग कुरा गर्दै प्रचण्डले नेकपाले आफ्नो पक्षमा मान्छे उतारेको स्वीकार गर्नुभयो ।

प्रधानमन्त्री केपी ओलीले नेतृत्व गर्नुभएको नेकपाको पक्षमा उत्रिएका नागरिकलाई प्रलोभनमा परेर उत्रिएको आरोप लगाउन भने उहाँ पछि पर्नुभएन ।

‘उहाँले पञ्चर्यालीहरु जम्मा गर्ने, जमिन बाँड्छौँ भनेर मान्छे उतार्ने, पहिलाका राजामहाराजाले जे गर्थे त्यही गर्नु भएको छ, त्यसको केही अर्थ र महत्व छैन’, नेकपाको पक्षमा उत्रिएको जनमतको अपमान गर्दै प्रचण्डले आरोप लगाउनुभयो ।

प्रचण्डले आफूहरु संविधान र लोकतन्त्र माथिको प्रहार विरुद्ध आन्दोलनमा रहेको पनि बताउनुभयो । प्रचण्डले नेपाली जनताले प्राप्त गरेको उपलब्धि धरापमा परेको भन्दै यसलाई जोगाउन एकजुट हुन आग्रह गर्नुभयो ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय