बुधबार , जेठ १६, २०८१

गर्भपतन गराउन धनगढीको मेरी स्टोप क्लिनिक पुगेकी २९ बर्षिय प्रितीको ज्यान गयो?मनमा अलिकति दया भए तल दिएको भिडियो हेर्नुहोस्

गर्भपतन गराउन धनगढीको मेरी स्टोप क्लिनिक पुगेकी २९ बर्षिय प्रितीको ज्यान गयो?

गर्भपतन गराउन धनगढीको मेरी स्टोप क्लिनिक पुगेकी २९ बर्षिय प्रितीको ज्यान गयो
Uncategorized
August 11, 2023B9Leave A CommentOn गर्भपतन गराउन धनगढीको मेरी स्टोप क्लिनिक पुगेकी २९ बर्षिय प्रितीको ज्यान गयो
INTERESTING FOR YOU

50%
2,499
4,998
सिर्फ एक महीने में अपना साइज दोगुना करें और भरपूर मज़ा लें
9 Remarkable Actresses Who Have Defied The Passage Of Time
INTERESTING FOR YOU
मर्दाना ताकत बढ़ानी है तो ये विधि अपना कर जरूर देखें
285
74
249

1 टैबलेट = सुखी पत्नी! अपने लिंग को बड़ा करने का एक सस्ता तरीका।
285
74
249

8 दिन में लम्बा और मोटा
285
74
249
धनगढी : गर्भपतन गराउनका लागी धनगढीको मेरी स्टोप सामुदायिक क्लिनिक पुगेकी एक युवतीको ज्यान गएको छ । धनगढी उप महानगरपालिका वडा नम्बर १२ जुगेडाकी २९ बर्षिय प्रिती थापाको ज्यान गएको हो । बुधबार गर्भपतनका लागी धनगढीको मेरी स्टोप क्लिनिक पुगेकी थापालाई केही औषधी सहित घर पठाएको आफन्तहरुले बताएका छन् । क्लिनिकले आज थप औषधीका लागी बोलाएर औषधी चढाएको मृतक प्रितीका मामा गोपाल ऐरले बताए ।

INTERESTING FOR YOU
मर्दाना ताकत बढ़ानी है तो ये विधि अपना कर जरूर देखें
285
74
249

8 दिन में लम्बा और मोटा
285
74
249

1 टैबलेट = सुखी पत्नी! अपने लिंग को बड़ा करने का एक सस्ता तरीका।
285
74
249
गर्भपतनका लागी बुधबार मेरी स्टोप क्लिनिक पुगेकी भान्जीलाई केही औषधी दिएर हिजो घर पठाइयो उनले भने “आज फेरी औषधीका लागी बोलाएको थियो, आजनी औषधी दिएछ तर फरक औषधी दिइयोकी, ओभर डोज भयो भान्जीलाई गाह्रो भएर क्लिनिककै मान्छेले सेती अस्पताल

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

प्रचण्ड सरकारको एक वर्ष : अन्तिम अवसर पनि गुमाउँदैछन् प्रचण्ड प्रचण्ड सरकारको एक वर्ष हेर्दा उहाँले अवसर गुमाउँदै जानुभएको छ । यो उहाँलाई इतिहासले दिएको एउटा अन्तिम अवसर थियो । त्यो समय उहाँले गुजार्नुभयो । मैले पनि उहाँलाई सघाउँछु भन्ने प्रतिबद्धता गरेकै हो । तर उहाँले यसको ऐतिहासिक दायित्वबोध नै गर्नुभएन । 2 9.7k Shares facebook sharing button twitter sharing button messenger sharing button whatsapp sharing button डा. बाबुराम भट्टराई डा. बाबुराम भट्टराई २०८० मंसिर २९ गते २२:०९ इतिहासले प्रचण्डजीलाई एउटा अन्तिम अवसर दिएको थियो । तर प्रचण्ड सरकारको एक वर्ष हेर्दा उहाँले अवसर गुमाउँदै जानुभएको देखिन्छ । मैले पनि उहाँलाई सघाउँछु भन्ने प्रतिबद्धता गरेकै हो । गत आम निर्वाचनमा मैले नै प्रचण्डजीलाई गोरखामा आमन्त्रण गरेको हुँ । त्यहाँ मानिसहरूले भने जस्तो कुनै लेनदेन थिएन । पटक–पटक सत्तामा बसिरहनुहुँदैन । सडक, सदन र सरकारको तीन स्थानबाट गतिविधि अगाडि बढाएर मात्रै समाज रूपान्तरण हुन्छ भन्ने मान्यता राख्छु । मुख्यतः सडक हो भन्नेमा विश्वास गर्ने भएकोले म आफू नउठ्ने भन्ने थियो । मैले उहाँलाई भित्रैदेखि साँच्चै सहयोग गर्न खोजेको के थियो भने जे भए पनि हिजो त्यति ठूलो आन्दोलन गरेर आएका सहकर्मी हुनुहुन्छ । शान्ति प्रक्रिया लगायत कतिपय कामहरू अझै टुंग्याउन बाँकी पनि छन् ।

ताजा समाचार

लोकप्रिय