२२ वर्षको मान्छे हुँ। म एकदमै जटिल परिस्थितिमा फसेको छु। वास्तवमा, म मेरो वास्तविक दिदिसँग प्रेममा परेको छु, जो म भन्दा चार वर्ष जेठी छिन्। उनले मलाई धेरै माया गर्छिन्। हामी बीचको नाता दाजुभाइ र दिदीबहिनीको भन्दा बढी छ। म तिमीबाट लुकाउन चाहन्न, वास्तवमा हामी बीच शा’री’रिक स’म्बन्ध पनि छ। हामी दुबै एकअर्काको यति नजिक भयौं कि हामी आफ्नो भविष्यको जीवन सामान्य पति-पत्नी जस्तै बिताउन चाहन्छौं। तर, मेरो समस्या यो हो कि हाम्रा अभिभावकहरूलाई यसबारे केही थाहा छैन।strong यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोलाstrong

INTERESTING FOR YOU

संभोग 2 घंटे तक चलेगा, सोने से पहले बस ये करो
285
74
249

1 टैबलेट = सुखी पत्नी! अपने लिंग को बड़ा करने का एक सस्ता तरीका।
285
74
249
Delhi : Want To Reduce Belly Fat?
285
74
249
उनीहरुले बहिनीको स्वीकृतिविना उनको विवाहको समयतालिका मात्रै होइन, अहिलेको अवस्था देखेर हामी निकै डराएको पनि छ । हामी दुबैले एक अर्कालाई कुनै पनि हालतमा छोड्न सक्दैनौं। त्यसोभए अब हामीले के गर्ने मैले बुझिन। के हामीले हाम्रा आमाबाबुलाई हाम्रो सम्बन्धको बारेमा खुलेर बताउनुपर्छ? वा हामीले यो अवस्थालाई निरन्तरता दिनुपर्छ?

विज्ञको जवाफ:-फोर्टिस हेल्थकेयरको मानसिक स्वास्थ्य र व्यवहार विज्ञान विभागकी प्रमुख कामना छिब्बर भन्छिन् कि तपाई जुन परिस्थितिमा हुनुहुन्छ भन्ने कुराको पर्दाफास हुँदा यो कत्तिको ह’ल्ला हुन सक्छ म बुझ्छु। तपाईं दुवै एक सम्बन्धको पछि लाग्दै हुनुहुन्छ जुन तपाईं चाहानुहुन्छ भने पनि अनुमति नहुन सक्छ।strong यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोलाstrong

INTERESTING FOR YOU

संभोग 2 घंटे तक चलेगा, सोने से पहले बस ये करो
285
74
249

1 टैबलेट = सुखी पत्नी! अपने लिंग को बड़ा करने का एक सस्ता तरीका।
285
74
249
Reduce Belly Fat Within Few Days
285
74
249
विवाह समाजको एक धेरै सुन्दर पक्ष हो, जसका लागि धेरै प्रथाहरू पनि बनाइएका छन्। यो पनि एउटा कारण हो, जसले फरक तरिकाले विवाह गर्ने निर्णय गर्छ, उनीहरूले यसलाई मिलाउन निकै संघर्ष गर्नुपर्ने हुन्छ ।

INTERESTING FOR YOU

संभोग 2 घंटे तक चलेगा, सोने से पहले बस ये करो
285
74
249

1 टैबलेट = सुखी पत्नी! अपने लिंग को बड़ा करने का एक सस्ता तरीका।
285
74
249
Delhi : Want To Reduce Belly Fat?
285
74
249
तपाईं दुवै आफ्नो आमाबाबुलाई राम्रोसँग चिन्नुहुन्छ। तपाईं दुवैलाई राम्रोसँग थाहा छ कि जब उनीहरूले तपाईं दाजुभाइभन्दा बढी सम्बन्धमा हुनुहुन्छ भनेर थाहा पाउँदा उनीहरूले

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

प्रचण्ड सरकारको एक वर्ष : अन्तिम अवसर पनि गुमाउँदैछन् प्रचण्ड प्रचण्ड सरकारको एक वर्ष हेर्दा उहाँले अवसर गुमाउँदै जानुभएको छ । यो उहाँलाई इतिहासले दिएको एउटा अन्तिम अवसर थियो । त्यो समय उहाँले गुजार्नुभयो । मैले पनि उहाँलाई सघाउँछु भन्ने प्रतिबद्धता गरेकै हो । तर उहाँले यसको ऐतिहासिक दायित्वबोध नै गर्नुभएन । 2 9.7k Shares facebook sharing button twitter sharing button messenger sharing button whatsapp sharing button डा. बाबुराम भट्टराई डा. बाबुराम भट्टराई २०८० मंसिर २९ गते २२:०९ इतिहासले प्रचण्डजीलाई एउटा अन्तिम अवसर दिएको थियो । तर प्रचण्ड सरकारको एक वर्ष हेर्दा उहाँले अवसर गुमाउँदै जानुभएको देखिन्छ । मैले पनि उहाँलाई सघाउँछु भन्ने प्रतिबद्धता गरेकै हो । गत आम निर्वाचनमा मैले नै प्रचण्डजीलाई गोरखामा आमन्त्रण गरेको हुँ । त्यहाँ मानिसहरूले भने जस्तो कुनै लेनदेन थिएन । पटक–पटक सत्तामा बसिरहनुहुँदैन । सडक, सदन र सरकारको तीन स्थानबाट गतिविधि अगाडि बढाएर मात्रै समाज रूपान्तरण हुन्छ भन्ने मान्यता राख्छु । मुख्यतः सडक हो भन्नेमा विश्वास गर्ने भएकोले म आफू नउठ्ने भन्ने थियो । मैले उहाँलाई भित्रैदेखि साँच्चै सहयोग गर्न खोजेको के थियो भने जे भए पनि हिजो त्यति ठूलो आन्दोलन गरेर आएका सहकर्मी हुनुहुन्छ । शान्ति प्रक्रिया लगायत कतिपय कामहरू अझै टुंग्याउन बाँकी पनि छन् ।

ताजा समाचार

लोकप्रिय