शनिबार , मंग्सिर १६, २०८०

झापा ।

मेचीनगर नगरपालिका १३ स्थित चाराआली बजार नजिकै डेरा गरी बस्दै आएका एक व्यक्तिले गर्भवती श्रीम’तीलाई बेवारिसे छाडेर सम्पर्कविहीन बनेका छन्।सं’क्रमण पु’ष्टि भएपछि घरबेटीले समेत डेरा बस्न नदिएको ती

महिलालाई श्रीमानले मंगलबार साँझ चारआलीस्थित आइतबारे बजारको टह’रामा बेवारिसे छाडेर फ’रार भएका मेचीनगर-१३ वडाध्यक्ष कृष्णराज सिग्दे’लले जान\कारी दिए।ती महिलाले आइतबार मेची अ’ञ्चल अस्पतालमा आएर पिसिआर परीक्षण गराएकी थिइन्।

सोमबार आएको रिपोर्टमा उनलाई कोरोना पोजेटिभ देखिएको थियो। त्यसपछि श्रीमानले उनलाई टहरा लगेर छाडेका हुन्। वडाध्यक्ष सिग्देलका अनुसार वडाभित्रका घटना भएकाले जिम्मेवारी वहन गर्दै ती महि’लालाई टहराबाट उद्धार गरी एम्बुलेन्समा हालेर मेचीनगर नगरपालिकाले बनाएको कोभिड आइसोलेसनमा लगेको बताए।

नगरपालिकाको आइसो’लेसनमा संक्रमित बिरामीका आफन्तबिना राख्न नमिल्ने भन्दै उनलाई त्यहाँ राख्न सकिएन।त्यसपछि घटनाबारे नगरपालिकाका मेयर विमल आ’चार्य, उपमेयर मीना पोखरेल उप्रेतीलगायत कोभिड आइसोलेसन वार्डमा कार्यरत चिकित्सकसमेतलाई जा’नकारी गराएको उनले बताए। मेचीमहाकालीवाट

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय