बिहिबार , जेठ १७, २०८१

इंडियाका कप्तान विराट कोहली र उनकी पत्नी अनुष्का शर्माले एक बालकको उपचारका लागि १६ करोड रुपैया जम्मा गरेर दिएका छन् । उनीहरुले फन्ड रेजरमार्फत १६ करोड खर्च गरेर एक बालकको उपचार गरेका छन् ।

यो महान कार्यमा, केही अन्य कलाकारहरुले पनि विराट र अनुष्कालाई समर्थन पनि गरेका छन्। दम्पतीले गरेको यो कामको सोशल मीडियामा प्रशंसा भइरहेको छ। यसभन्दा अघि अनुष्का शर्मा र विराट कोहलीले राहत कोषका लागि ११ करोड जम्मा गरेका थिए।

वास्तवमा, अय्यन्श गुप्ता नामको बालकलाई मेरुदण्डको मांसपेशी शोष (एसपीए) नामको दुर्लभ रोग छ। यसको उपचारका लागि उसलाई निकै महंगो औषधि आवश्यक थियो । यो औषधि विश्वको सबैभन्दा मूल्यवान औषधी हो। यस औषधिको मूल्य १६ करोड हो। विराट र अनुष्काले फन्ड रेजरको सहयोगमा ११ करोड रूपैयाँको व्यवस्था गरे। बाँकी रुपैयाँ अन्य सेलेब्स द्वारा व्यवस्था गरिएको थियो।

आयुषको उपचारका लागि रकम जुटाउने क्रममा उनका आमा-बुबा योगेश र रुपल गुप्ताले सोशल मीडियामा आयुष फाइट एसएमए नामको खाता खोलेका थिए। आयनशका अभिभावकहरूले विराट र अनुष्कालाई सहयोग गरेकोमा धन्यवाद दिएका छन् ।

आयनशका अभिभावकहरूले विराट र अनुष्काको फोटो साझा गरे, लेखे प्रशंसकको रूपमा हामी तपाईंलाई दुबै मन पराउछौं। तर तपाईले आयनशको लागि के गर्नुभयो हाम्रो अपेक्षा भन्दा धेरै गुणा बढी। तपाईको सहयोगका लागि धन्यबाद। तपाईंले हामीलाई जीवनमा यो छक्का प्र हा र गरेर जित्न सहयोग गर्नुभयो। हामी तपाईको सहयोगका लागि सँधै आभारी छौं।

अर्को पोस्टमा,अभिभावकले लेखेका छन् ‘हामीले सोचेका थिएनौं कि यो कठिन यात्राको त्यस्तो राम्रो अन्त हुनेछ। हामीलाई यो भन्न निकै खुसी लागेको छ कि हामीलाई आन्श औषधीका लागि १६ करोड रूपैयाँ चाहिएको थियो र हामीले यो पैसा प्राप्त गर्यौं।

हामीलाई समर्थन गर्ने सबैलाई धेरै धन्यवाद। यो तपाईं सबैको लागि विजय हो। अय्यन्शका अभिभावकहरूले कार्तिक आर्यन, सारा अली खान, दीया मिर्जा र इमरान हाशमीको पनि प्रशंसा गरे जसले उनीहरूलाई अभियानमा सहयोग जुटाउन सहयोग गरेका थिए।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय