“सं’क्रमित शिवहरि पौड्याल,को स्वास्थ्य वि,ग्रिए पछि आइसियुमा, राखेर उपचार सुरु”

“काठमाडौं ।

अभिनेता एवं निर्देशक शिवहरि पौड्याललाई पनि भाइरस पुष्टि भएको छ । घरमै आइसोलेसनमा रहेका पौडेलको स्वास्थ्यमा स’मस्या सुरु भएपछि अस्पताल भर्ना गरिएको छ । उनलाई श्वासप्रश्वासमा समस्या भएपछि उनलाई अस्पताल लगेर आइसियुमा भर्ना गरिएको हो ,”

“राजधानीको नैकापस्थित एपीएफ अस्पतालको आइसियुमा उनको उपचार भैरहेको परिवारका सदस्यले जनाएका छन् । अहिले उनलाई आइसीयूमा राखेर अक्सिजनको सहयोगमा उपचार गरिएको छ ।”

“महामा’री फैलिएपछि नेपालका थुप्रै कलाकार संक्रमित भएका छन् । केही दिन अघि मदनकृष्ण श्रेष्ठलाई भाइरस पुष्टि भएको थियो । ८ दिन अस्पताल बसेर घर फर्केका श्रेष्ठलाई घर पुग्नासाथ फेरी स्वास्थयमा समस्या देखिएपछि दोस्रो पटक अस्पताल भर्ना गरिएको छ । उनलाई अझै घर ल्याइएको जानकारी आएको छैन ।/”

“सम्भवत उनी अझै अस्पतालमै छन् । त्यस्तै कलाकार नरेन्द्र महर्जन, रविन्द्र खड्का, सरिता लामिछाने, ऋषि लामिछाने, वर्षा राउत, शिल्पा मास्के पनि आइसोलेसनमा छन् । उनीहरुलाई पनि भाइरस पुष्टि भएको हो । कलाकार केकी अधिकारी र प्रकाश सपुतको रिपोर्ट भने नेगेटिभ आएको बताइएको छ ।”

मेची महाकाली

२०७८ बैशाख ३१, शुक्रबार ११:५२ गते 1 Minute 180 Views

नेपाली राजनीतिमा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

ताजा समाचार