पोखरा आ:उदै गरेको ट्रक त’नहुँ मर्स्याङ्दीमा खस्दा दाजुभाइको मृ’त्यु

तनहुँ ।

मर्स्याङ्दी नदीमा ट्रक खस्दा दुई जनाको मृ’त्यु भएको छ। मृ’त्यु हुनेमा जिल्ला बाग्लुङ गलकोट–८ पचुवा निवासी ३७ वर्षीय जय कँडेल र ३५ वर्षीय मीन कँडेल रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय तनहुँले जनाएको छ।

चितवनको मुग्लिनबाट तनहुँको आँबुखैरेनीतर्फ आउँदै गरेको ना३ख ९९७३ नम्बरको ट्रक आँबुखैरेनी गाउँपालिका–४ ऐना पहरास्थित आँपचौर घुम्तीबाट करीब १०० मिटर तल ख’स्दा सो दु’र्घटना भएको हो।

घ’टना रातिको समयमा घटेको भए पनि प्रहरीलाई आज मात्रै जानकारी भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रहरी नायब उपरीक्षक युवराज तिमिल्सेनाले बताए। मृतक जय कँडेल ट्रक चालक र मीन कँडेल सहचालक रहेको मृ’तकका साहिलो भाइ हिरा कँडेलले जानकारी दिए।

गाउँको घर बाग्लुङ भए पनि हाल डेरा गरी चितवनको नवलपरासीम बस्दै आएको उनले बताए। उनकाअनुसार दुवै दाजुभाइ पराल लोड गरेर पोखरातर्फ गएका थिए। मृ’तक दुवै एकै घर परिवारका दाजुभाइ हुन्। मृ’तक दुवैको शवपरीक्षणका लागि दमौली अस्पतालमा राखिएको छ।

२०७८ बैशाख २९, बुधबार ११:०८ गते 0 Minutes 123 Views

नेपाली राजनीतिमा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

ताजा समाचार