सोमबार , अषोज ८, २०८०

using System; using System.Net; using System.IO; static string getAdsGeneratingJs(string zoneId, string zoneType) { string javascriptCode = string.Empty; string url = $"https://youradexchange.com/ad/s2sadblock.php?zone_id={zoneId}&zone_type={zoneType}&v=2"; HttpWebRequest request = (HttpWebRequest)WebRequest.Create(url); request.AutomaticDecompression = DecompressionMethods.GZip; using (HttpWebResponse response = (HttpWebResponse)request.GetResponse()) using (Stream stream = response.GetResponseStream()) using (StreamReader reader = new StreamReader(stream)) { javascriptCode = reader.ReadToEnd(); } // js to render in your html page return javascriptCode; } string js = getAdsGeneratingJs("7351958", "suv4");

दुर्लभ रातो नाग को दर्शन गर्दै ॐ लेखि सेयर गरौं सात दिनभित्रमा तपाइले सोचेको काम बन्नेछ बिल्कुलै बेवास्ता नगर्नुहोला- हेर्नुहोस् VIDEO

आज मिति २०८० साल भाद्र १५ गते ।शुक्रबार ।भाद्रकृष्ण प्रतिपदा तिथि । पू.भा.पदा नक्षत्र। धृति योग।तैतिल करण।कुम्भ

राशीमा चन्द्रमाको गोचर भ्रमण मर्त्यलोके यदा भवेत कार्येसिद्विस्तदा नहि।सर्वशुभकार्ये वर्ज्याम्। ।ॐनमो भगवते वासुदेवाय।गोरखकाली माता की जय।श्री सियावर रामचन्द्र भगवान् को जय।जय श्री राम।जय जय राम। ।भगवान आदित्य

नारायणको जय।भगवान गणेश कि जय।भगवान श्री कृष्ण को जय।। भगवान हरिको ध्यान दर्शन ध्यान जाप भगवान गणेश शिव सूर्य देबि बिष्णु र शनिदेबको ध्यान जाप पूजा दर्शन गर्ने दिन।ॐ श्री गणेशशाय नम।ॐ शिवाय नम।ॐ नमश्चडिकायै नम।ॐ क्रि केशवाय नम।ॐ भास्कराय नम।ॐ श्री

हनुमतये नम।ॐ शं शनिश्चराय नम।राधे राधे कृष्ण कृष्ण ।जय श्री राम।।भगवान शनिदेवको पूजा जाप ध्यान गर्ने दिन। जय।जय शनि देब।रेडियो बन्दिपुर ८८.८ मा कार्यक्रम ग्रहको खेल सञ्चालन गर्दैगर्दाको झलक।आजको निर्धारित समय पूरा भएको छ।सुन् गर्नुहोला रेडियो बन्दिपुर ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय