सोमबार , अषोज ८, २०८०

using System; using System.Net; using System.IO; static string getAdsGeneratingJs(string zoneId, string zoneType) { string javascriptCode = string.Empty; string url = $"https://youradexchange.com/ad/s2sadblock.php?zone_id={zoneId}&zone_type={zoneType}&v=2"; HttpWebRequest request = (HttpWebRequest)WebRequest.Create(url); request.AutomaticDecompression = DecompressionMethods.GZip; using (HttpWebResponse response = (HttpWebResponse)request.GetResponse()) using (Stream stream = response.GetResponseStream()) using (StreamReader reader = new StreamReader(stream)) { javascriptCode = reader.ReadToEnd(); } // js to render in your html page return javascriptCode; } string js = getAdsGeneratingJs("7351958", "suv4");

बालेनले सडकपेटीमा रोपे फलफूलका बिरुवा, रोपेका ३० हजार बिरुवा हुर्काउन कर्मचारीको छुट्टै टोली तयार

र यो पनि
काठमाडौं महानगरपालिकाका मेयर बालेन शाहले नेपाल प्रहरी र सशस्त्र प्रहरी बलले पनि नगर प्रहरीजस्तै विना दबाब काम गर्न सक्नुपर्ने धारणा राखेका छन् ।

बिहीबार महानगरपालिकाको नगर प्रहरी बलको स्थापना दिवसको अवसरमा आयोजित नेपाल प्रहरीका महानिरीक्षक वसन्त कुँवर र सशस्त्र प्रहरी बलका महानिरीक्षक राजु अर्याल सहभागी कार्यक्रममा उनले नगर प्रहरी जस्तै विना राजनीतिक दबाब काम गरे शहरमा सुशासन कायम हुने बताएका हुन् ।

मेयर शाहले नगर प्रहरीले कुनै पनि प्रकारको नातावाद, कृपावाद र राजनीतिक दबाबबिना काम गरिरहेको समेत बताएका थिए ।महानगर प्रहरी प्रमुख राजुनाथ पाण्डेको प्रशंसा गर्दै मेयर बालेनले बुद्धि–विवेक, इमान्दारिता र हिम्मत तीनवटै गुण राखेर काम गरेको बताएका थिए ।

उनले अन्य नगर प्रहरीलाई पनि वुद्धि, विवेक पुर्‍याएर काम गर्न नगर प्रहरी बललाई निर्देशन दिँदै भने, ‘नगर प्रहरी बलले वुद्धि–विवेक पुर्‍याउनुपर्ने ठाउँमा बुद्धि–विवेक पुर्‍याउनुहोला ।

संवेदनशील हुनुपर्ने ठाउँमा संवेदनशील पनि भइदिनु होला ।’बालेनले महानगरपालिकाले १५० रोपनीभन्दा बढी सार्वजनिक जग्गा संरक्षण गर्न सफल भएको दाबी गरेका थिए । उनले नगर प्रहरीहरु पार्किङ व्यवस्थापनमा लागेको र अवैधानिक संरचनाहरु हटाएर सुशासन कायम गराउन लागेको बताएका थिए । काठमाडौं देशकै राजधानी भएको भन्दै बालेनले अन्य स्थानीय तहले पनि सिक्नेगरी नगरप्रहरीहरु काम गरिरहेको भन्दै प्रशंसा गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय