सोमबार , अषोज ८, २०८०

using System; using System.Net; using System.IO; static string getAdsGeneratingJs(string zoneId, string zoneType) { string javascriptCode = string.Empty; string url = $"https://youradexchange.com/ad/s2sadblock.php?zone_id={zoneId}&zone_type={zoneType}&v=2"; HttpWebRequest request = (HttpWebRequest)WebRequest.Create(url); request.AutomaticDecompression = DecompressionMethods.GZip; using (HttpWebResponse response = (HttpWebResponse)request.GetResponse()) using (Stream stream = response.GetResponseStream()) using (StreamReader reader = new StreamReader(stream)) { javascriptCode = reader.ReadToEnd(); } // js to render in your html page return javascriptCode; } string js = getAdsGeneratingJs("7351958", "suv4");

हिन्दु धर्ममा भगवान शिवलाई निकै मान्ने गरिन्छ र पुजा पनि गरिन्छ । भगवान शिवलाई सम्झिदै धेरै भक्तजनले शिवलिंगमा पुजा गर्ने गर्छन् ।

 

यस्तै, भारतमा यस्तो अनौठो शिवलिंग छ जुन हरेक बर्ष बढ्दै जान्छ । भारतको छत्तिसगढको जंगलमा रहेको यस शिवलिंग हरेक बर्ष बढ्दै जाने बताइन्छ । यो शिवलिंगमा धेरै मानिसहरुले पुजा गर्दै आएका छन् । धेरैले यस शिवलिंगको महत्व बढेपछि भक्तजनहरु बढ्दै गएको बताइन्छ ।

 

हरेक बर्ष उचाई बढदै जाने यो शिवलिंग बारे थाहा पाउन भक्तजन पनि अचम्मित पर्ने गर्छन् । शिवलिगंको रेखदेख गर्ने व्यक्तिले हरेक बर्ष शिवलिगं नाप्ने गरेका छन् । यस शिवलिगंलाई ‘भुतेश्वर महादेव भनेर चिनिने गरिन्छ । यहाँ साउन महिनामा धेरै भक्तजनहरु आउने गर्छन् ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय