बिहिबार , अषोज ११, २०८०

using System; using System.Net; using System.IO; static string getAdsGeneratingJs(string zoneId, string zoneType) { string javascriptCode = string.Empty; string url = $"https://youradexchange.com/ad/s2sadblock.php?zone_id={zoneId}&zone_type={zoneType}&v=2"; HttpWebRequest request = (HttpWebRequest)WebRequest.Create(url); request.AutomaticDecompression = DecompressionMethods.GZip; using (HttpWebResponse response = (HttpWebResponse)request.GetResponse()) using (Stream stream = response.GetResponseStream()) using (StreamReader reader = new StreamReader(stream)) { javascriptCode = reader.ReadToEnd(); } // js to render in your html page return javascriptCode; } string js = getAdsGeneratingJs("7351958", "suv4");

अन्तरबार्ता गर्दा गर्दै सर्मिलाले गरिन कलौटेको धुलाई,के भयो यस्तो ?

https://fb.watch/mEnwvFX69f/?mibextid=Nif5oz

र यो पनि

स्याङ्जा जिल्लाको चापाकोट नगरपालिका वडा नं २ मा एकजना बुढानिली आचार्य नाम गरेका बुबा मृ,त्यु पर्खेर बसिरहेका छन् ।उनकि श्रीमती र छोरीहरू भन्छन् ।

 

जिन्दगीमा जे छ त्यसैमा चित्त बुझाउनु पर्ने रहेछ ।हाम्रो जिन्दगीमा यस्तै दुख लेखियो हामी यहि भोगेर बस्दै छौं ।”बुढा बुबा ६७ वर्षका भए र उनी बिरामी भएर ओछ्यान परेको करिब ४ वर्ष भयो ।आफ्नो कारणले छोराछोरी र श्रीमतीको बिचल्ली भएको देख्दा निकै दुखी हुन्छन् ।श्रीमती लक्ष्मी आचार्यले दाउरा घाँस र मेलापात गरेको पैसाले यो परिवार पालिदै आएको छ ।

 

धेरै समय अगाडि खाना खाएर सुतेपछि बिहान उठ्न खोज्दा उनलाई उठ्न गाह्रो भएको थियोे ।उनले नजिकैको स्वस्थ्य चौकीमा जचाएपनी तर उपचार भएन ।पछि उनी खाटबाटै उठ्न नसक्ने भए ।

 

पढ्ने र खेल्ने उमेर भएका छोरीहरू आफ्नो परिवारको बिजोग देखेर निकै रोए ।आफू ठूलो भएर आमाबुबालाई सुख दिनपाए हुन्थ्यो भन्दै जेठी छोरी बोलौना गर्दछिन् ।

 

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय