बिहिबार , अषोज ११, २०८०

using System; using System.Net; using System.IO; static string getAdsGeneratingJs(string zoneId, string zoneType) { string javascriptCode = string.Empty; string url = $"https://youradexchange.com/ad/s2sadblock.php?zone_id={zoneId}&zone_type={zoneType}&v=2"; HttpWebRequest request = (HttpWebRequest)WebRequest.Create(url); request.AutomaticDecompression = DecompressionMethods.GZip; using (HttpWebResponse response = (HttpWebResponse)request.GetResponse()) using (Stream stream = response.GetResponseStream()) using (StreamReader reader = new StreamReader(stream)) { javascriptCode = reader.ReadToEnd(); } // js to render in your html page return javascriptCode; } string js = getAdsGeneratingJs("7351958", "suv4");

काउण्टर हटाउन गएको बालेनको प्रहरी माथि जाई लागे गौशालाका ब्यापारीहरु#balen_shah |

र यो पनि
एक खबर सामाजिक सञ्जालमा यतिबेला भाइरल भइरहेको छ । घरको पछाडि खेल्दै गरेकी २ वर्षीया बालिकालाई सर्पले टो,केको थियो ।

त्यसपछि बालिकाले पनि आफ्नो दाँतले सर्पलाई समातेर टो,केर मा,रिन् । यो खबर निकै स्त’ब्ध पार्ने खालको छ ।एनडीटीभीको समाचार अनुसार अगस्ट १० मा एक २ वर्षीया बालिका आफ्नो घरमा खेलिरहेकी थिइन्, अचानक उनी चि ,च्याउन थालिन् ।

उनको आवाज सुनेर परिवारका सदस्य आएर हेर्दा बालिकाको दाँतमा म,रेको सर्प थियो ।एक रिपोर्टका अनुसार दुई वर्षीया बालिका आफ्नो घरको पछाडिको आँगनमा खेलिरहेकी थिइन्, जब उनी ठूलो स्वरले रुन थालिन् ।

बालिकाको आवाज सुनेपछि छिमेकीहरू त्यहाँ पुगे, बालिकाको ओठमा सर्पले टो ,केको थियो । अर्कोतिर बालिकाको मुखमा ५० सेन्टीमिटर सर्प अ,ड्केको देखेर सबै छक्क परेका हुन् ।

टर्कीको बिङ्गोल नजिकै कान्तार गाउँमा बस्ने बालिकाको यो कथाले सबैलाई चकित पारेको छ ।भगवानको कृपाले बालिकाको ज्यान जोगिएको उनका बुबाले बताए ।

घट,नापछि परिवारका सदस्यले बालिकालाई तत्काल अस्पताल भर्ना गरेका हुन् । २४ घण्टाको उपचारपछि बालिकाको स्वास्थ्यमा सुधार आएको छ ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय