सूर्यदेव ग्रहहरूका राजा हुन्। उनी पृथ्वीमा ऊर्जाको ठूलो स्रोत हुन्। जबकि बृहस्पतिलाई ज्ञान, विकास र भाग्यको ग्रह मानिन्छ। यी दुवै ग्रह आगोको तत्व हो। अब १२ वर्षपछि एउटै राशिमा सूर्य र बृहस्पतिको संयोग हुने भएको छ।

बृहस्पति र सूर्य अप्रिलमा मेष राशिमा मिल्नेछन्। सूर्य भगवान १४ अप्रिलअघि मेष राशिमा प्रवेश गर्नेछन्। त्यसपछि २२ अप्रिलमा उनी यस राशिमा प्रवेश गर्नेछन्। सूर्य र गुरुको भेट हुँदा ५ राशिका मानिसहरुको भाग्य खुल्नेछ। अब जान्नुहोस् ती भाग्यशाली राशिहरू कुन-कुन हुन्।

मेष राशि: यो राशिमा १२ वर्षपछि दुवै ग्रहको भेट हुन लागेको हो। यो एकदमै दुर्लभ संयोग हो। मेष राशिमा यी दुवै ग्रहले वंशको शक्ति बढाउनेछन्।

कार्यस्थलमा उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्नुहुनेछ, जसका कारण उच्च-अधिकारीहरूको मन प्रसन्न रहनेछ। पर्याप्त सम्मान पनि मिल्नेछ। तपाईंको पद पनि बढ्न सक्छ। यसको मतलब यो गोचरले कार्यस्थलमा तपाईंको प्रभुत्व बढाउनेछ।

मिथुन राशि: अग्नि तत्वका यी दुई ग्रहको संयोग मिथुन राशिको ११ औं घरमा हुनेछ। आम्दानीमा वृद्धि हुने प्रबल सम्भावना छ। दुबै ग्रहले तपाईंलाई धेरै लाभ दिनेछ। मिथुन राशिका मानिसहरूले रमाइलो गर्ने देखिन्छ।

यस अवधिमा दाजुभाइको सहयोग पनि मिल्नेछ। मनमा लामो समयसम्म कुनै इच्छा दबिएको छ भने त्यो पनि पूरा हुन्छ। यदि तपाईं जागिर परिवर्तन गर्ने बारे सोच्दै हुनुहुन्छ भने, साथीहरूको सहयोगमा त्यसो गर्न सक्नुहुन्छ।

कर्कट राशि: सूर्य र बृहस्पतिको संयोगले कर्कट राशि हुनेहरूलाई व्यापारमा लाभ मिल्नेछ। यो राशिको दशौं घरमा दुवै ग्रहको संयोग हुन लागेको छ। राम्रो कामको अवसर प्राप्त गर्न सकिनेछ। व्यापार गर्नेहरुले राम्रो नाफा कमाउन सक्नेछन्।

सिंह राशि: सिंह राशिका व्यक्तिहरुको पितासँगको सम्बन्ध राम्रो रहनेछ। विदेश जाने सोच राख्नेहरूका लागि यो संयोजन निकै लाभदायी साबित हुनेछ। भाग्यको पूर्ण साथ मिल्नेछ। सूर्य सिंह राशिको स्वामी पनि हो। त्यसैले पनि सकारात्मक नतिजा आउनेछ। जीवनमा सफलता, सुख र समृद्धि मिल्नेछ।

मीन राशि: बृहस्पति र सूर्यको संयोग मीन राशिको दोस्रो घरमा हुनेछ। यो घरलाई समृद्धि र बोलीको घर मानिन्छ। पदोन्नति पाउन सकिनेछ।

यसबाहेक, लामो समय देखि कतै पैसा अड्किएको छ भने त्यो पनि हासिल गर्न सकिन्छ। दुवै ग्रहको मिलनले आर्थिक पक्ष सुदृढ हुनेछ र कुराकानीबाट अरुलाई प्रभावित गर्न सकिनेछ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर