बुधबार , माघ २५, २०७९

काठमाडौं ।
नेकपा एमाले संसदीय दलका उपनेता सुवासचन्द्र नेम्वाङले कर्णाली प्रदेशमा पार्टीको निर्देशनविपरीत जाने सांसदप्रति उदार हुन नसकिने बताएका छन् । फ्लोर क्रस गर्ने चार जना सांसदले संसदीय मूल्यमान्यताकै उपहास गरेको नेता नेम्वाङको भनाई छ ।
नेता नेम्वाङले भने, ‘जुन पार्टीको चिह्नमा चुनाव लडेर सांसद भइयो, त्यही पार्टीको निर्देशनविपरीत जाने सांसदप्रति उदार हुन सकिँदैन ।’

https://www.videosprofitnetwork.com/watch.xml?key=98c6d4d85217b9b8b74b5180d02becab

संसदीय व्यवस्थामा मूल्यमान्यता पनि निकै महत्त्वपूर्ण भएको उल्लेख गर्दै नेम्वाङले जसले फाइदा लियो, त्यसले पनि गलत हो भन्न सक्नुपर्ने उनले बताए । मुख्यमन्त्री महेन्द्रबहादुर शाहीले विश्वासको मत लिने क्रममा आज एमालेका चार जना सांसदले फ्लोर क्रस गरेका थिए । एमाले सांसद प्रकाश ज्वाला, अम्मरबहादुर थापा, कुर्मराज शाही र नन्दसिंह बुढाले फ्लोर क्रस गरेर शाहीको पक्षमा मतदान गरेका थिए ।

कर्णाली प्रदेशसभामा फ्लोर क्रस गर्ने आफ्ना सांसदसँग एमाले संसदीय दलले स्पष्टीकरण माग गरेको छ र कारबाही गर्न सिफारिस गरेको छ ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय