त्रिवि अनेरास्ववियुकि नेतृ शोभा बम लगायत अखिल नेताहरुको रिहाई गर्न माग-नेता बिष्ट

नेपाली राजनीति

अनेरास्ववियु त्रिभुवन बिश्वविधालय कमिटीकि चर्चित नेतृ शोभा बमको नेतृत्वमा उपकुलपति कार्यालयमा हालै सेवा आयोग बाट नाम निकालेका उप-प्राध्यापकहरु लाई त्रिभुवन बिश्वविधालयमै नियुक्ति दिलाउनु पर्छ भनी गरिएको आन्दोलनमा हाम्रो गौरवशाली संगठनका नेताहरुलाई प्रहरीले हिरासतमा राखेको हुदा तत्काल रिहाई गर्न माग गरिएको छ|

सेवा आयोग बाट आएका प्राध्यापकहरु अब्बल रहेको र उनिहरु त्रिभुवन बिश्वविधालयमै नियुक्त हुनुपर्छ भन्ने अनेरास्ववियुको स्पष्ट मान्यता रहेको भन्दै अनेरास्ववियु त्रिवि कमिटी पुर्व अध्यक्ष एवम् सचिवालय सदस्य मदन बिष्टले बताए|

त्यहाँ त नेवि संघको पनि सहभागिता छ नि भन्ने पत्रकारको प्रश्नमा नेता बिष्टले को कहाँ पुग्यो त्यो त थाह छैन तर हाम्रो संगठनको नेतृ शोभा बमको नेतृत्वमा हाम्रो पुर्व निर्धारित कार्यक्रम थियो त्यसमा को को ले साथ दिए त्यो हाम्रो सरोकारको बिषय भएन| कसैले साथ दिनुभएको छ भनेपनी हाम्रो संगठन अनेरास्ववियु को तर्फबाट धन्यवाद छ|

नेता बिष्टले त्रिवि प्रशासनले नेतृ शोभा बम लगाएतको रिहाई नभए अनेरास्ववियु आन्दोलनमा उत्रने भन्दै छिटो भन्दा छिटो रिहाई गर्न माग गरेका छन् | उनले भने सेवा आयोग बाट यो पटक नाम निकालेका सबै बिश्वविधालयको गुणस्तर सुधार्नको लागि यहि नियुक्त गरिनु पर्छ|

२०७७ चैत्र ६, शुक्रबार १७:२१ गते 1 Minute 120 Views

नेपाली राजनीतिमा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

ताजा समाचार