सन्दिपका बाबा भन्छन: अब मेरो छोरो नेपालको लागि क्रीकेट खेल्दैन खेल्न दिदिन उनलौ भनेका छन मेरो छोरा ले र परिवार ले जुन तनाब भोगियो तो अरुलाई थाहा छैन उ त नेपाल को गहना राज्य ले बचाउनु परने मा उलटौ फसाउन लागे पछि छोरो फेरि नेपाल को लागि खेलदेौन हुन सकछ आलो चोट ले तेसो भने पनि उनी नेपाली को सान बनी रहने कुरा मा आसाबादि बनौ ।

नेपाली क्रिकेट टिमका पूर्वकप्तान सन्दीप लामिछानेले आफ्नो परिवारसँग केही समय बिताउँने बताएका छन्। शुक्रबार थुनामुक्त भएपछि सन्दिपले आफ्नो परिवारसँग समय बिताउँन चाँहेको बताएका हुन्। सन्दीपले भने, ‘अदालतको तर्फबाट भएको आदेशलाई सम्मान गर्ने छु ।

अहिलेको लागि म आफ्नो परिवार भन्दाअरु सोच्न सकेको छैन। म अहिले आफ्नो परिवारसँग बस्न चााँहन्छु। तपाइहरुको अपार मायाको लागि धन्यवाद म अहिले म धेरै प्रतिकृया दिने हालतमा छैन ।

उनलाई उच्च अदालत पाटनले २० लाख रुपैयाँ धरौटी रिहा गर्ने आदेश दिएको हो। उनका परिवारले शुक्रबार जिल्ला अदालत काठमाडौंमा २० लाख धरौटी रकम बुझाएर उनी थुनामुक्त भएका हुन्। यो मुद्दाको किनारा भने लागिसकेको छैन।१७ वर्षीया नाबालिगमाथि बलात्‍कार गरेको आरोप लागेका सन्दीपलाई अदालतले २० लाख धरैटी र १० वटा शर्तमा मात्रै थुनामुक्त गर्न आदेश दिएको हो। उक्त आदेशको पालना नगरी उल्लंघन गरेको पाइएमा उनी पुनः थुनामा पठाइनेछ।उनलाई अदालतले विदेश जान रोक लगाएको छ ।

काठमाडौं उपत्यका छाड्नछाड्न पनि जिल्ला प्रहरी परिसर काठमाडौंको अनुमतिमा मात्रै पाउने छन्। अदालतले उनीमाथि निगरानी राख्न पनि भनेको छ।आदेशहरूको पालनाको प्रभावकारिताको प्रयोजनका लागि सन्दीपको गतिविधिको निगरानी गर्ने एवं उनको मोबाइल नम्बर, वा विवरणको सञ्चार संचार अभिलेख गर्न प्रहरी प्रधान कार्यालयले सुरक्षित र उपयुक्त व्यवस्था मिलाउन सक्ने भनिएको छ ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर