पब्जी खेलेर औंला दुखाउनु भन्दा टिकटक बनाउनुलाई क्रियटिभ भनेका आँचलले नै दिए पब्जीमा उपविजेता बनेका नेपाली टिमलाई बधाईनायिका आँचल शर्माले पब्जीमा दोश्रो स्थान हासिल गरेको नेपाली टिमलाई बधाई दिएकी छिन् ।

कुनै समय केटाहरुले पब्जी खेलेर कुनै क्रियटिभ काम नगरेको, औंला चलाउनु त हो नी भन्दै मजाक बनाएको कुरालाई सरक्क बिर्सेर अहिले पब्जीमा कमाल गरेको नेपाली टिमलाई बधाई दिँदै लेखेकी छिन् बधाई छ, तिमीहरुले हामी सबैलाई खुशी तुल्यायौ भनेर फेसबुकमा लेखेकी छिन् ।

उनै सुन्दरी आँचलले केही समय अगाडि आँचलले टिकटक बनाउनुलाई क्रियटिभ देखेकी थिइन् ।

यतिसम्म कि, उनले केटाहरुले पब्जी खेलेर कुनै क्रियटिभ काम नगरेको, औंला चलाउनु त हो नी भन्दै मजाक बनाएपछि उनी ट्रोलको शिकार बनेकी थिइन् पब्जीको विश्व च्याम्पियन खेलमा नेपालको डीएसआर टिमले दोश्रो स्थान हासिल गरेसँगै अहिले सबैतिरबाट बधाई र शुभकामना आइरहेको छ ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय