राजा आउने डर भएपछि सरकारले डाक्यो सर्बदलिय बैठक

काठमाडौं, २३ मंसिर । दैनिक राजावादीको प्रदर्शन र सडकमा प्रदर्शनकारी बढ्दै गएपछि सरकार गम्भीर भएको छ ।

प्रशासनले कोरोना भाइरसको जोखिममा जुलुस तथा सभा गरेमा कारबाही गर्ने चेतावनी दिएपछि संख्या घट्नुको साटो बढ्दै गएको छ । सरकारले बल प्रयोगले अवस्था झन् जटिल बन्ने बुझेर संयमता अपनाएको छ ।

राजावादीको बढ्दो सक्रियतालाई दृष्टिगत गरी प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले भावी रणनीति तय गर्न खोजेका छन् । उनले कडा रणनीति बनाउन खोजेको बुझिएको छ । त्यसका लागि प्रमुख राजनीतिक दलका शिर्ष नेतासँग परामर्श गर्न लागेका छन् ।

उनले आज सर्वदलीय बैठक डाकेका छन् । बैठकमा संसदमा प्रतिनिधित्व गर्ने दलका शिर्ष नेताहरुलाई बोलाइएको छ । तर, राष्ट्रिय प्र्र्रजातन्त्र पार्टीलाई निम्तो छैन । राप्रपा राजसंस्था फर्काउने एजेन्डासहित सडकमा उत्रिएको छ ।

२०७७ मंसिर २३, मंगलवार ०४:१५ गते 0 Minutes 209 Views

नेपाली राजनीतिमा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई [email protected] मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

ताजा समाचार