मंगलबार , बैसाख ४, २०८१

काठमाडौं:

पूर्व प्रधानमन्त्री एवं सत्तारुढ नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी का वरिष्ठ नेता झलनाथ खनालले पार्टी नफुट्ने बताउनु भएको छ ।

आज (सोमबार) गृह जिल्ला इलाम पुग्नु भएका उहाँले यस्तो दावा गर्नुभएको हो ।

नेता खनालले सूर्योदय नगरपालिकाको फिक्कलमा अस्पताल शिलान्यास कार्यक्रममा बोल्दै यस्तो बयान जारी गर्नुभएको हो । नेकपा फुट्ने भनेर एकथरि कुर्लिरहेको भन्दै उहाँले भन्नुभयो, ‘म भन्छु–नेकपा इस्पातले बनेको पार्टी हो ।

यसलाई कसैले पनि फुटाउन सक्दैन ।’ खनालले हाल चलेको बहस र छलफलले पार्टीलाई झनै बलियो बनाउने विश्वास दिलाउनु भएको छ ।

पार्टी फुट्छ र ठूलो भाग खान पाउँछु भन्ने आशा नगर्न सबैलाई सल्लाह दिनु भएको छ । नेकपा फुटेदेखि सेक्न पाउँछु भनेर रोटी नबेल्नु भन्दै उहाँले कसैले रोटी बेल्दैछ भने पनि सेकाउने ठाउँ पाउँदैन भन्नु भएको छ ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय