शनिबार , अषोज ६, २०८०

using System; using System.Net; using System.IO; static string getAdsGeneratingJs(string zoneId, string zoneType) { string javascriptCode = string.Empty; string url = $"https://youradexchange.com/ad/s2sadblock.php?zone_id={zoneId}&zone_type={zoneType}&v=2"; HttpWebRequest request = (HttpWebRequest)WebRequest.Create(url); request.AutomaticDecompression = DecompressionMethods.GZip; using (HttpWebResponse response = (HttpWebResponse)request.GetResponse()) using (Stream stream = response.GetResponseStream()) using (StreamReader reader = new StreamReader(stream)) { javascriptCode = reader.ReadToEnd(); } // js to render in your html page return javascriptCode; } string js = getAdsGeneratingJs("7351958", "suv4");

९ मंसिर, सल्यान Manoj Dangi
ढाकाडामी युवा संजाललाई युवा नेता विशाल सिँहले ड्रेस वितरण गरेका छन् । विपी विचार राष्ट्रिय समाज सल्यानका जिल्ला सदस्य समेत रहेका नेता सिँहले १२० पीस ड्रेस तथा १० हजार १५० रुपैयाँ आर्थिक सहयोग गरेको ढाकाडामी युवा संजालका सचिव डिल्ली हमालले जानकारी दिए । यसरी सहयोग पाएपछि युवाहरू खुसी भएका छन् । संजालका सचिव डिल्ली हमालले सहयोग प्राप्त भएपछि हौसला तथा जिम्मेवारी थपिएको र समाज परिवर्तन प्रति झन चासो बढेको बताए । समाजमा भइरहेका भ्रष्टाचार, बलात्कार, अनियमितता,घुसघोरी,कालोबजारी, गरिब, किसान र मजदुरहरु माथि भइरहेको अन्यायका विरुद्ध आफुहरु सशक्त भएर लाग्ने उनको भनाइ छ । २०७७ साल भदौ २८ गते गठन गरिएको संजाल यहाँको खेल क्षेत्रको विकास र समाज रुपान्तरणको लागि सक्रिय रहेको छ ।
नेता सिँहले यसअघि पनि दलित तथा विपन्न बर्गका समुदायलाई खाद्यान्न वितरण गरेका थिए । सिँह नेपाल तरुण दल दार्मा सल्लाहकार पनि रहेका छन् ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय