हेर्नुस भिडियो,

पछिल्लो समय अविवाहित युवतीमा भन्दा पनि विवा’हित महि’लाहरु प्रति पु’रुषहरु बढी आ’कर्षण हुने गरेको एक अध्य’यनले पुष्टि गरेको छ ।

शो’धमा यसको पछिको कारण पनि बताइएको छ । आखिर पुरुषलाई विवाह गरेकोमहिला अन्ययुवतीको तुलनामा किन आ’कर्षक लाग्छ ? विवाहित महिलातर्फ पुरु’षहरु आ’कर्षित हुनुको यस्ता छन् कारण :हेर्नुस भिडियो,

आ’त्मविश्वास –विवाह गरेका महिला विवाह नगरेका युवतीको तुलनामा अधिक आ’त्मविश्वा’सी हुन्छन् ।उनीहरुको यही आत्म विश्वा’सका कारण अ’विवाहित युवा उनीहरुप्रति आक’र्षित हुन्छन् । पुरुषहरुलाई विवा’हित महिलाले हरेक सम’स्यालाई राम्रोसँग बुझ्न सक्छन् भन्ने लाग्छ ।

हेरचाह– विवाह गरेका महि’लाले विवाह नगरे’काको तुनलामा ‘पार्टनरको धेरै हेरचा’ह गर्छन् । विवाह पछि उनीहरुलाई सधैं आफ्नो घर परिवारको चि’न्ता हुने गर्छ । युवालाई युवतीको यस्तो हेर’चाह विशेष मन पर्छ ।

स्वभाव –वि’वाह गरेकी युवतीले घर र घर बाहिरको सबै व्यवहारलाई सही ढं’गमा व्यवस्थापन गर्न सक्छिन् । यसका साथसाथै उनले आफ्ना पी’डाहरुलाई लु’एर पनि मिठो मुस्कान प्रदर्शन गर्न सक्छिन्हर्मो’नमा आएको परिवर्तन- वि’वाह पछि महिलाको हर्मो’नमा परिवर्तन आउने गर्दछ जसका कारण महिलाहरुका छा’लामा चम’क आउँछ ।

तसर्थ महिलामा आएको यस्तो परिवर्तनले पुरुषलाई आ’कर्षित गर्छ ।यौ’ न– वि’वाहित महिला तर्फ अविवा’हित पुरुष आ’क’र्षित हुनुको अर्को पक्ष यौ’ नरहेको छ । यौ’ नस’म्बन्ध बारेको प्रस्ता’वका लागि अविवाहित भन्दा वि’वाहित सह’ज हुने युवाहरूको अनु’मान र अपे’क्षा हुन्छ । यो खबर साभार गरियको हो ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय