मंगलबार , साउन ३१, २०७९

अाज बलिउड सुपरस्टार शाहरुख खानको जन्मदिन ।

https://www.videosprofitnetwork.com/watch.xml?key=98c6d4d85217b9b8b74b5180d02becab

यो वर्ष छाेरा आर्यन खान ला’गूऔ’षध मु’द्दामा फ’सेपछि शाहरुख खानको परिवारमा सबै दु’खि छन् ।

तर विशेष कुरा के छ भने शाहरुखको जन्मदिन अगावै उनका प्यारो छोरा आर्यन जेलबाट रिहा भएका छन् र यो शाहरुख र गौरी दुवैका लागि मनाउने ठूलो कारण हो ।

तर पछिल्ला केही दिनमा शाहरुखको परिवारले साम’ना गर्नुपर्ने कठिन परिस्थितिका कारण अभिनेताले आफ्नो जन्मदिनको भव्य समारोहलाई स्थगित गरेका छन् ।

यद्यपि, परिवारका एक नजिकका साथीले भनेका छन् कि शाहरुख खान र गौरी खान आफ्ना छोराछोरी आर्यन र अबरामसँग अलिबाग स्थित आफ्नो बंगलामा शान्त तरिकाले जन्मदिन मनाउने सोचमा छन् । तर शाहरुख अलिबाग जाने वा मन्नतमै बसेर शान्त तरिकाले जन्मदिन मनाउने भन्ने टुंगो लागेको छैन ।

आवश्यक यात्रालाई ध्यानमा राखी अलिबाग जाने निर्णय गरिने परिवारका साथीले बताएका छन् । पारिवारिक साथीले भने- ‘पापाराजीले अ’लिबाग जाँदा फलो गर्न सक्छन् । यस्तो अवस्थामा शाहरुख आर्यनलाई कुनै अप्ठ्या’रो परिस्थितिमा हाल्न चाहँदैनन्, त्यसैले उनले घरमै बसेर शान्त तरिकाले आफ्नो जन्मदिन मनाउन सक्छन् ।’

एक नजिकको स्रोतले भन्यो, ‘आर्यन घर फर्कँदा शाहरुख खान एकदमै राम्रो मुडमा छन् र उनी अहिले आफ्ना नजिकका मानिसहरूका सन्देश र फाेनकाे जवाफ दिन व्यस्त छन् ।’

हरेक वर्ष शाहरुख खानको जन्मदिनमा उनका फ्यानहरू मन्नत बाहिर उनलाई बधाई दिन भेला हुन्छन् । यो वर्ष पनि शाहरुखलाई जन्मदिनको शुभकामना दिन ठूलो संख्यामा फ्यान मन्नतमा आउने अपेक्षा गरिएको छ ।

मन्नतबाट टाढा रहनेछन् आर्यन
शाहरुख खान र गौरी खान आफ्नो जेठो छोरा आर्यन खानको स्वास्थ्य र सु’रक्षालाई लिएर पहिलेभन्दा धेरै कडा बनेका छन् । आर्यन खान ड्रग्स मुद्दामा जेल गएपछि शाहरुख र गौरी निकै चि’न्तित थिए । अब दुवैले छोरालाई सुर’क्षित राख्ने प्रयास गर्नेछन् ।

अब खबर आएको छ कि शाहरुख र गौरीले आर्यनका लागि व्यक्तिगत अंगरक्षक राख्ने निर्णय गरेका छन् । शाहरुख खानसँग उनको अंगर’क्षक सधैं छायाँ जस्तै रहन्छ । अब आर्यन खानको पनि आफ्नै अंगरक्षक हुनेछ ।

बलिउड लाइफले एक स्रोतलाई उद्धृत गर्दै लेखेको छ, ‘यस घ’टनाले शाहरुखलाई स्त’ब्ध बनाएको छ । आर्यनको आफ्नै बडीगार्ड भएको भए सायद यो कुरा यति धेरै बढ्ने थिएन होला भन्ने सोच छ । रविले जस्तै आर्यनको हेरचाह गरे । शाहरुखले जतिसक्दो चाँडो आर्यनका लागि बडीगार्ड राख्ने मन बनाइसकेका छन् ।’

यसबाहेक शाहरुख खान छोरा आर्यन खानलाई दिवालीपछि मन्नतबाट टाढा लैजाने सोचमा रहेको खबर पनि आएको छ । आर्यन खानले ला’गूऔ’षध ‘ज’मानत पाएपछि आफ्नो राहदानी वि’शेष अदा’लतमा जम्मा गर्नुपरेको थियो । सर्त अनुसार आर्यन अनुमतिबिना मुम्बई वा भारत बाहिर जान पाउँदैनन् । यस्तो अवस्थामा शाहरुख खान आर्यनलाई आफ्नो अलि’बाग फार्महा’उसमा सिफ्ट गर्ने बताइएको छ ।

आर्यन खानका लागि अक्टोबर महिना निकै क’ठिन रह्यो । शाहरुख र गौरीले मिडियाबाट ब्रेक लिएर आफुमा ध्यान केन्द्रित गरेको चाहन्छन् । त्यसैले आर्यन खानलाई दिवालीपछि अलिबाग पठाइएको छ । शाहरुख खानको अलिबागमा आलिशान फार्महाउस छ । छोरालाई अलिबाग पठाउन पनि समस्या छ । यस्तो अवस्थामा शाहरुख आफ्नो आघा’त हटाउन आर्यनलाई अलिबागमा बस्न चाहन्छन् । यो खबर तराइ अनलाइनबाट साभार गरियको हो ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय