बुधबार , भाद्र १, २०७९

एजेन्सी

https://www.videosprofitnetwork.com/watch.xml?key=98c6d4d85217b9b8b74b5180d02becab

दक्षिण भारतकी चर्चित अभिनेत्री सामन्थाको र उनको श्रीमान नागा चैतन्यको सम्बन्धबीच चर्चा हुने गरेको छ।

पछिल्लो समय उनीहरुको सम्बन्धविच्छेदको खबर निकै चर्चामा छ।

दक्षिण भारतीय फिल्म इन्डस्ट्रीकी चर्चित अभिनेत्री सामन्था अक्किनेनी डि’भोर्सको तयारीमा रहेकी छिन्। सामन्थाको दक्षिण भारतीय फिल्म इन्ड’स्ट्रीका स्टार नागार्जुनका छोरा स्टार नागा चैतन्यसँग २०१७ मा विवाह भएको थियो।

निकै नि सुन्दर जोडीका रुपमा चिनिएका उनीहरुको केही समय अघि देखि वैवाहिक जीवन ठिक ढंगले नचलिरहेको खबर सार्वजनिक भएको थियो। समाचार अनुसार यो जोडी सम्ब’न्धवि’च्छेदको तयारीमा छन्।

सम्ब’न्ध’विच्छेदको खबर चर्चामा रहेकै बेला सामन्था हैदराबाद छोडेर मुम्बाइ जान लागेको खबर पनि बाहिरिएको छ। खबरहरु बाहिररहेका बेला सामन्थाले इन्स्टाग्राममा फ्यानहरुको धेरै प्रश्नहरुको जवाफ दिएकी छिन्।

एक फ्यानले सामन्थालाई सोधेका छन् हैदराबाद छोडेर मुम्बाइ किन जान लाग्नुभएको ? उक्त प्रश्नमा उनले भनेकी छिन्- “यी सबै कुराहरु झु’टा हुन् म हैदराबाद छोडेर कतै जान लागेकी छैन।” तर यो जोडीले हालैमात्र म्या’रिज काउन्सलरसँग भेटघाट गरेका छन्।

यसको कारण नागाको सन्तान जन्माउने चाहना रहेको तर सामन्था भने आफ्नो करियरको उत्कृष्ट समयमा पुगेकाले तत्काल सन्तान जन्माउन चाहन्नन्।सन्तान जन्माउँदा फिल्म छाड्नु पर्ने भएकाले उनी फिल्म छोड्न चाहन्नन्। विवाह पछि सामन्थाले सामाजिक सञ्जालमा आफ्नो नामको पछाडि अक्किनेनी लेखेकी थिइन्।

तर केही समय अघि सामाजिक सञ्जालबाट अक्किनेनी हटाएपछि उनीहरुको सम्ब’न्ध बिग्रि’एको हुनसक्ने अनुमान भारतीय मिडियाले लगाएका थिए।

नागार्जुनले हैदराबादमा आफ्नो छोराको लागी पार्टी आयोजना गरेका थिए। जसमा आमिर खान पनि उपस्थित थिए, तर सामन्था उक्त पार्टिमा कतै पनि देखिएकी थिइनन्। यद्यपी, अक्किनेनी परिवारले अहिलेसम्म यो समाचारमा कुनै पनि प्रतिक्रिया दिएको छैन। साभार अनलाइन नेपालबाट साभार

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय