बुधबार , भाद्र १, २०७९

पुरा खबर,

https://www.videosprofitnetwork.com/watch.xml?key=98c6d4d85217b9b8b74b5180d02becab

१५ बर्षकी एक युवतीले कार भित्र पु’रुषसंग यौ’ न सम्बन्ध राख्दा हृद’यघा’तबाट मृ’ त्यु भएको छ ।

ग्याब्रिएली डिक्सन एल्भेस नासिमे’न्टोको कारभित्र यौ’ नसम्प’र्क गर्दा अगस्ट १ मा मृ’ त्यु भएको हो ।प्र’हरीले उनको रह’स्य’मय मृ’ त्यु भएको भन्दै अनु’सन्धान गरिरहेको छ ।

द सनमा प्रकाशित रिपोर्ट अनुसार ब्राजिलको क्युबाताओ सहरबाट उनलाई अचेत र गु’ प्तां’गबाट र’गत ब’गिरहेको अवस्थामा अस्प’ताल लगिएको थियो । क्लिनरको काम गर्ने २६ वर्षका पुरुषले उनलाई अस्प’ताल लगेका थिए । ती पुरुषले पुलिसलाई बताए अनुसार उनीहरु उनको कारमा शा’री’रिक स’म्पर्क गर्दै थिए ।

यही क्रममा अचा’नक ग्याब्रि’एल्लीको ओ’ठ र छा’ला प’हेंलो भयो र उनका हात लु’ला भए ।ब्राजिलमा यौ’ न सहमतिको कानू’नी उमेर १४ रहेको छ। समाचारका अनुसार डाक्ट’रहरुले ती किशोरीलाई का’र्डि’याक अरे’स्ट भएको थाहा पाए तर उनलाई बचा’उन सकेनन् ।

पुलिसले अब पो’स्टमा’र्टम रिपोर्टको प्रतिक्षा गरिरहेको छ । अस्प’तालका नर्सहरुले कि’रीको शरी’रमा हिं’साको कुनै ‘चिन्ह नभएको बताएका छन् ।तर, पु’लिसले उनको मृ’ त्युलाई शं’का’स्पद भनेर दर्ता गरेको छ तर ती २६ वर्षका पुरुषलाई कुनै अपरा’धको अभि’योगमा मु’द्दा चलाइने देखिएको छैन । अनलाइन नेपालबाट साभार गरियको

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय